Založ si blog

Slovensko – laboratórium pána Sorosa


Politika je činnosť, ktorá kontaminuje ľudskú dušu. V súčasnom ponímaní ju reprezentujú dve hlavné skupiny. Jednak sú to aktívni politici – to sú tí, ktorí si vlastnú dušu dobrovoľne  znečisťujú za peniaze daňových poplatníkov  a jednak pasívni politici – to sú tí, ktorí znášajú dobrovoľne „plody práce“ tých prvých na svojich pleciach a poslušne za to platia. Pardón, zabudol som na tretiu kategóriu nadľudí, ktorí sa z oboch skupín smejú a robia svoj autonómny a ničím nerušený výskum na tému „Ako pôsobí aktívna a pasívna politika na ľudský hmyz?“

V médiách im prisudzujú nádherné prívlastky: „úspešní podnikatelia“, „filantropi“, „vizionári“, v skutočnosti sú to bezcitní finanční oligarchovia, žoldnieri materializmu, zabijaci človečenstva a samozvaní páni tvorstva. Je ich niekoľko skupiniek a sídlia roztrúsení po svete, aby mohli spriadať svoju sieť zla a temnoty nad celou globálnou nebeskou klenbou. V každom tzv. demokratickom štáte majú svoje bunky, ktoré pôsobia ako dobre vycvičená chemická jednotka – otrávia všetko dobré a kvalitné v každom obyvateľovi daného štátika – teda demokratickej kolónie. Zväčša na to používajú svoje osvedčené zbrane, ktorými sú najmä bezfarebné a servilné médiá, jednostranné a účelovo riadené think-tanky, nadácie, neziskové organizácie  alebo ďalšie demokraticky a slušne sa tváriace spoločenstvá. Títo sluhovia sú dobre organizovaní, pretože majú prísľub, že pán sa o nich dobre postará. Na ich obranu azda len toľko, že títo morálne skazení pešiaci asi v skutočnosti nepoznajú celý zámer svojho chlebodarcu. Tým je rozklad, dekadencia, závislosť a v konečnom dôsledku otroctvo celej spoločnosti. V prípade nášho milovaného Slovenska je jedným z najväčších „filantropov“ a „vizionárov“ pán George Soros.  Nikto nevie odkiaľ a ako nadobudol svoje poctivo zarobené miliardy, ktoré teraz s ľudskou tvárou rozhadzuje na podporu slobody a demokracie. Musí nás Slovákov neskutočne milovať, keď dlhé roky financuje celú mini armádu politológov, sociológov, historikov, žurnalistov, právnikov a ekonómov. Každý deň nám prostredníctvom svojho jediného a nezávislého postoja otravujú myseľ  a presviedčajú nás o tom, že všetky tie ekonomicko-spoločenské pokusy na našich ľuďoch od roku 1989 sú potrebné na našu záchranu a napredovanie. Aké pekné laboratórium si tu na Slovensku  pán Soros zriadil, však?  A akých šarmantných lokajov si najal. Žeby pani premiérka, páni ministri, alebo aj páni poslanci?  Celé desiatky janičiarov, ktorí dvadsať rokov ničia slovenskú identitu, presviedčajú nás, že sme neschopní drotári, že sa nevieme bez cudzej pomoci ani vody napiť. Áno, sčasti majú pravdu, pretože laboratórium, v ktorom si s nami robia pokusy im stále tolerujeme. A držíme na svojich chrbtoch bremeno, ktoré nám ho čoskoro môže definitívne zlomiť. Život je príliš krátky na to, aby sme si nechali diktovať, ako s ním máme zaobchádzať… Odpoveď musí hľadať každý sám, rovnako ako si každý musí strážiť svoju dušu, aby mu ju laboratórne krysy neotrávili.

Potrebujeme vlastenectvo skutkov

23.07.2016

Na úvod krátka rekapitulácia udalostí posledných mesiacov, ktoré by nás všetkých mali uviesť do stavu maximálnej pohotovosti: január 2016 Istanbul, Turecko – samovražedný atentátnik viac »

Znásilnená Európa

27.01.2016

Biele Európanky sú obetované na oltár multikultúrnej spoločnosti, ktorá používa ako svoju zbraň mladých a agresívnych migrantov. Ak máte pocit, že tento článok nebude poplatný súčasnej viac »

Neúcta k slovenčine

05.01.2016

Rád cestujem po Slovensku. Naša vlasť ma vždy očarí niečím výnimočným. Pri potulkách sa však prirodzene okrem dobrých zjavujú aj nedobré veci. Najviac ma znepokojuje neúcta k nášmu rodnému viac »

tatry, pleso

Poplatok za ubytovanie má platiť hotel, nie nocľažník

26.06.2017 07:00

Cena za noc plus euro k tomu ako rekreačný poplatok sa má stať minulosťou. Po novom by poplatok za ubytovanie malo platiť ubytovacie zariadenie.

download, internetoví piráti, hackeri, nelegálne sťahovanie

Slováci sú v slobode internetu na 20. mieste vo svete

26.06.2017 05:55

Slovenská republika má 20. najnižšiu mieru cenzúry internetu zo 179 krajín, Česká republika je na 23. mieste.

Peniaze, dolár, jen, euro, libra

Svetová ekonomika sa vracia do normálu, tvrdí banka bánk

25.06.2017 22:47

Rast svetovej ekonomiky sa vracia do normálu, tvrdí banka BIS. Zároveň odporúča skončiť s nízkymi úrokmi a varuje pred snahami zvrátiť globalizáciu.

TURKEY-LGBT/PRIDE

Turecká polícia si tvrdo vynútila zákaz pochodu homosexuálov

25.06.2017 21:30

Pochody za práva LGBTI komunity sa konali vo viacerých európskych aj amerických mestách. V Istanbule polícia proti sprievodu, ktorý úrady zakázali, tvrdo zakročila.

Lukáš Machala

Médiá už nie sú strážnym psom demokracie. Stali sa jej pánom. Upravujú naše matrixové životy do podoby, akú nám chcú vnútiť tí, ktorí o nás rozhodujú za oponou. Internet je len ďalšia hra s bábkami a ďalší sociologický prieskum ľudstva. Aj tak však má cenu, aby každý hlas a názor, ktorý si váži sám seba vyletel do éteru a zanechal stopu v čase a priestore.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 64866x
Priemerná čítanosť článkov: 2703x

Autor blogu

Odkazy