Založ si blog

Tak vám Kotleba, nepriatelia pravdy!

Sobota 23.11.2013 zmenila Slovensko.  Niekoľko desiatok tisíc slovenských občanov  prestalo poslušne reagovať na prázdnu mantru, ktorou im viac ako dvadsať rokov vymývali mozgy cvičení a dobre platení nepriatelia pravdy. Podľa týchto „expertov“ na ľudské a občianske práva žije v Banskej Bystrici, Brezne, Žiari nad Hronom alebo v Revúcej asi dosť veľká skupina extrémistov.  Riadia sa podľa známej premisy, že za chyby nemôžu politici, ale ľud, ktorý tým pádom treba okamžite vymeniť… Túto deviáciu zrejme povinne nasali do svojich matrixových mozgov v niektorom z luxusných výcvikových zariadení CIA alebo inej, ešte tajnejšej a zvrátenejšej spravodajskej služby, ktorá má za cieľ úplne rozložiť každú konsolidovanú ľudskú spoločnosť. Všetci falošní a štedro dotovaní proroci s ich predpísanými protokolmi mudrcov sú odrazu vyľakaní, zhrození, znechutení. Pevne verím, že sami zo seba. Sú v šoku? Nech. Šliapať po národnej hrdosti, drancovať vlasť, zapredávať generácie našich detí cudzím imperiálnym záujmom – pri tom všetkom organizovať plesy v opere a smiať sa okradnutým a zbedačeným poctivým občanom do tváre, to chce naozaj silný žalúdok a dobrý tréning. Vážení nepriatelia slovenskej, ale najmä človečenskej pravdy, odkaz voličov v Banskobystrickom kraji znie – tak Vám Kotleba! Ľudia svoj názor na Vás a Vašu dlhoročnú deštrukčnú činnosť proti slovenskému národu a štátu vyjadrili v demokratických a slobodných voľbách. Ako sa to zle číta, ak to práve nie je ten „demokratický“ výsledok, ktorí ste si želali, však? Ale demokracia je aj o tom, že nie vždy vyhrajú médiami vyvolení miláčikovia. Najzaujímavejšie ale bude pozorovanie súdruhov zo všetkých starých politických štruktúr, ako na novú situáciu v slovenskej politike budú reagovať? Mali by dať priestor novým myšlienkam, novým ľuďom a najmä by mali prestať slúžiť klamstvu a zlu. Staronoví župní politici, ale aj tí z tzv. veľkej politiky – nehrajte sa na urazené detičky a naučte sa konečne pracovať pre vašich voličov.  Zároveň rešpektujte vôľu občanov mať iného župana, akého ste si vy predstavovali. Lebo vašim najväčším nepriateľom ste vy sami, vaša pokrivená životná filozofia „všetko iba pre mňa“. A preto je na Slovensku v súčasnosti potrebný aj Marián Kotleba.

 

 

 

Potrebujeme vlastenectvo skutkov

23.07.2016

Na úvod krátka rekapitulácia udalostí posledných mesiacov, ktoré by nás všetkých mali uviesť do stavu maximálnej pohotovosti: január 2016 Istanbul, Turecko – samovražedný atentátnik viac »

Znásilnená Európa

27.01.2016

Biele Európanky sú obetované na oltár multikultúrnej spoločnosti, ktorá používa ako svoju zbraň mladých a agresívnych migrantov. Ak máte pocit, že tento článok nebude poplatný súčasnej viac »

Neúcta k slovenčine

05.01.2016

Rád cestujem po Slovensku. Naša vlasť ma vždy očarí niečím výnimočným. Pri potulkách sa však prirodzene okrem dobrých zjavujú aj nedobré veci. Najviac ma znepokojuje neúcta k nášmu rodnému viac »

cibula, počasie

Bude mimoriadne dusno! Na Slovensko sa valí morská klíma

23.08.2019 15:38

Kam vystúpia teploty a hrozia aj nejaké prehánky či búrky?

Srí Lanka, teroristické útoky

Srí Lanka ukončila výnimočný stav po veľkonočných útokoch

23.08.2019 14:22

Pri samovražedných útokoch na veľkonočnú nedeľu zahynulo viac ako 260 ľudí.

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

Lukáš Machala

Médiá už nie sú strážnym psom demokracie. Stali sa jej pánom. Upravujú naše matrixové životy do podoby, akú nám chcú vnútiť tí, ktorí o nás rozhodujú za oponou. Internet je len ďalšia hra s bábkami a ďalší sociologický prieskum ľudstva. Aj tak však má cenu, aby každý hlas a názor, ktorý si váži sám seba vyletel do éteru a zanechal stopu v čase a priestore.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 79275x
Priemerná čítanosť článkov: 3303x

Autor blogu

Odkazy