Založ si blog

Tak vám Kotleba, nepriatelia pravdy!

Sobota 23.11.2013 zmenila Slovensko.  Niekoľko desiatok tisíc slovenských občanov  prestalo poslušne reagovať na prázdnu mantru, ktorou im viac ako dvadsať rokov vymývali mozgy cvičení a dobre platení nepriatelia pravdy. Podľa týchto „expertov“ na ľudské a občianske práva žije v Banskej Bystrici, Brezne, Žiari nad Hronom alebo v Revúcej asi dosť veľká skupina extrémistov.  Riadia sa podľa známej premisy, že za chyby nemôžu politici, ale ľud, ktorý tým pádom treba okamžite vymeniť… Túto deviáciu zrejme povinne nasali do svojich matrixových mozgov v niektorom z luxusných výcvikových zariadení CIA alebo inej, ešte tajnejšej a zvrátenejšej spravodajskej služby, ktorá má za cieľ úplne rozložiť každú konsolidovanú ľudskú spoločnosť. Všetci falošní a štedro dotovaní proroci s ich predpísanými protokolmi mudrcov sú odrazu vyľakaní, zhrození, znechutení. Pevne verím, že sami zo seba. Sú v šoku? Nech. Šliapať po národnej hrdosti, drancovať vlasť, zapredávať generácie našich detí cudzím imperiálnym záujmom – pri tom všetkom organizovať plesy v opere a smiať sa okradnutým a zbedačeným poctivým občanom do tváre, to chce naozaj silný žalúdok a dobrý tréning. Vážení nepriatelia slovenskej, ale najmä človečenskej pravdy, odkaz voličov v Banskobystrickom kraji znie – tak Vám Kotleba! Ľudia svoj názor na Vás a Vašu dlhoročnú deštrukčnú činnosť proti slovenskému národu a štátu vyjadrili v demokratických a slobodných voľbách. Ako sa to zle číta, ak to práve nie je ten „demokratický“ výsledok, ktorí ste si želali, však? Ale demokracia je aj o tom, že nie vždy vyhrajú médiami vyvolení miláčikovia. Najzaujímavejšie ale bude pozorovanie súdruhov zo všetkých starých politických štruktúr, ako na novú situáciu v slovenskej politike budú reagovať? Mali by dať priestor novým myšlienkam, novým ľuďom a najmä by mali prestať slúžiť klamstvu a zlu. Staronoví župní politici, ale aj tí z tzv. veľkej politiky – nehrajte sa na urazené detičky a naučte sa konečne pracovať pre vašich voličov.  Zároveň rešpektujte vôľu občanov mať iného župana, akého ste si vy predstavovali. Lebo vašim najväčším nepriateľom ste vy sami, vaša pokrivená životná filozofia „všetko iba pre mňa“. A preto je na Slovensku v súčasnosti potrebný aj Marián Kotleba.

 

 

 

Potrebujeme vlastenectvo skutkov

23.07.2016

Na úvod krátka rekapitulácia udalostí posledných mesiacov, ktoré by nás všetkých mali uviesť do stavu maximálnej pohotovosti: január 2016 Istanbul, Turecko – samovražedný atentátnik viac »

Znásilnená Európa

27.01.2016

Biele Európanky sú obetované na oltár multikultúrnej spoločnosti, ktorá používa ako svoju zbraň mladých a agresívnych migrantov. Ak máte pocit, že tento článok nebude poplatný súčasnej viac »

Neúcta k slovenčine

05.01.2016

Rád cestujem po Slovensku. Naša vlasť ma vždy očarí niečím výnimočným. Pri potulkách sa však prirodzene okrem dobrých zjavujú aj nedobré veci. Najviac ma znepokojuje neúcta k nášmu rodnému viac »

Eugen Cernan

Cernan kysucké korene nikdy nezaprel. Do rodiska predkov sa vrátil

17.01.2017 20:00

Svoju cestu na Mesiac som začal niekde tu, z týchto koreňov vo Vysokej nad Kysucou - hovorieval posledný muž na Mesiaci, keď navštívil Kysuce, Eugen Cernan.

hlavna stanica, vlak, cestovanie, doprava, ic, regiojet, cestuju

RegioJet sa vzdal vlakov do Košíc, až na večerné spoje

17.01.2017 20:00

Vlakoví cestujúci na trase medzi Bratislavou a Košicami budú môcť od februára využívať štátne IC vlaky, ktoré nahradia časť súkromných vlakov RegioJetu.

Vladimir Putin, Rusko, ruský prezident

Putin obvinil Obamovu administratívu z podkopávania legitimity Trumpa

17.01.2017 19:57

Ruský prezident Vladimir Putin obvinil odchádzajúcu americkú administratívu zo snáh podkopať legitimitu novozvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa.

Kosovo, vlak

Kosovský prezident: Srbsko má v pláne obsadiť časť Kosova

17.01.2017 18:28

Srbsko má v pláne obsadiť časť severného Kosova podobne, ako Rusko anektovalo v roku 2014 ukrajinský Krymský polostrov.

Lukáš Machala

Médiá už nie sú strážnym psom demokracie. Stali sa jej pánom. Upravujú naše matrixové životy do podoby, akú nám chcú vnútiť tí, ktorí o nás rozhodujú za oponou. Internet je len ďalšia hra s bábkami a ďalší sociologický prieskum ľudstva. Aj tak však má cenu, aby každý hlas a názor, ktorý si váži sám seba vyletel do éteru a zanechal stopu v čase a priestore.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 62212x
Priemerná čítanosť článkov: 2592x

Autor blogu

Odkazy